• slayt
Duyurular

DERNEĞİMİZ 2023 OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI 18/ŞUBAT/2023TARİHİNDE DERNEK MERKEZİNDE SAAT 13.00 DA YAPILARAK YÖNETİM VE DENETİM KURULU ÜYELERİ SEÇİMİ YAPILACAKTIR.İLK TOPLANTI TARİHİNDE YETERLİ ÇOĞUNLUK SAĞLANAMAZSA İKİNCİ TOPLANTI 26/ŞUBAT/2023 TARİHİNDE DERNEK MERKEZİNDE SAAT 13.00 DA YAPILARAK YÖNETİM VE DENETİM KURULLARI OLUŞTURULACAKTIR.TÜM ÜYELERİMİZE İLANEN DUYURULUR.


DERNEĞİMİZ  2018 YILI OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI  16 ŞUBAT 2019 CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 13.00 DA DERNEK BİNASINDA YAPILACAKTIR.

YETERLİ ÇOĞUNLUK SAĞLANAMADIĞI TAKDİRDE  23 ŞUBAT 2019 CUMARTESİ GÜNÜ AYNI YER VE SAATTE NİSAPSIZ OLARAK YAPILACAKTIR.

YENİ YÖNETİM VE DENETİM KURULU ÜYELERİ SEÇİLECEĞİNDEN DEĞERLİ ÜYELERİMİZİN KATILIMI GEREKMEKTEDİR. TÜM DERNEK ÜYELERİNE İLANEN TEBLİĞ OLUNUR

 


DERNEK YENİ YÖNETİM VE DENETİM KURULLARI SEÇİLMİŞLERDİR.YENİ YÖNETİMİN SEÇİLDİĞİ GENEL KURUL SONUÇ BİLDİRİMİ İNCELENEREK DERBİS SİSTEMİNE KAYDEDİLMİŞTİR.ÜYELERE DUYURULUR.


DERNEĞİMİZ 2021 OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI 18/ŞUBAT/2021 TARİHİNDE DERNEK MERKEZİNDE SAAT 13.00 DA YAPILARAK YÖNETİM VE DENETİM KURULU ÜYELERİ SEÇİMİ YAPILACAKTIR.İLK TOPLANTI TARİHİNDE YETERLİ ÇOĞUNLUK SAĞLANAMAZSA İKİNCİ TOPLANTI 26/ŞUBAT/2021 TARİHİNDE DERNEK MERKEZİNDE SAAT 13.00 DA YAPILARAK YÖNETİM VE DENETİM KURULLARI OLUŞTURULACAKTIR.TÜM ÜYELERİMİZE İLANEN DUYURULUR.


"PANORAMİK DÜNYA PROJESİ "

İLE İLGİLİ BAŞVURUMUZUN İLK CEVABI GELMİŞTİR.

GELEN YAZIDA BİRKAÇ EKSİKLİK BİLDİRİLMİŞ,

TAMAMLANMASI İSTENMİŞTİR.

DUYURULUR..


" PANORAMİK DÜNYA PROJESİ "   İLGİLİ BAKANLIK/BAKANLIKLARA 30.11.2016 TARİHİNDE RESMİ OLARAK BAŞVURUDA  BULUNULMUŞTUR.

TÜM İÇ DIŞ KUMSAL HALKINA HAYIRLI OLSUN.

 


Mehmet Demir vefat etmiştir ailesine sabır yakınlarına başsağlığı dileriz.


Önümüzdeki hafta Betül Yıldırım oğlu İlker Yıldırım evlenecektir tüm dostlarımızı düğüne bekleriz.


DERNEĞİMİZ OLAĞANÜSTÜ GENEL KURULU 17 ARALIK 2016 CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 13.00 DA YAPILACAKTIR.YETERLİ ÇOĞUNLUK SAĞLANAMAZSA 24 ARALIK 2016 CUMARTESİ GÜNÜ AYNI SAATTE NİSAPSIZ OLARAK YAPILACAKTIR.TÜM ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE SUNULUR


"PANORAMİK DÜNYA PROJESİ"

ÇED RAPORU ÇIKMIŞTIR.


Sayın Üyelerimiz derneğimize katkılarınızı bekliyoruz.


Hafta sonu gezi düzenlenecektir tüm üyelerimizi bekliyoruz.


İstanbul Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 32,4579   32,5164
EURO 34,7319   34,7944
       
Özlü Sözler
İstemek "istiyorum" demek değil, harekete geçmektir. (A.Maurrois)
Sponsorlarımız
KİRACI HAKKI SÖZLEŞMESİ


KİRACI HAKKI SÖZLEŞMESİ

I- SÖZLEŞMENİN KONUSU  :

            İstanbul Küçükçekmece Fatih Mahallesi İç Dış Kumsal olarak adlandırılan mevkide "Panoromik Dünya " adlı Projeye vücut vermek üzere aşağıda imzası bulunan kiracı 6306 sayılı yasa hükümlerince sözleşme oluşturmuşlardır.

 

İşbu Sözleşmenin konusu Panoramik Dünya tarafından gerçekleştirilecek olan Projeye ilişkin olarak proje alanındaki kiracıların ilgili yasa uyarınca doğan haklardan yararlandırılmasını öngörmektedir.

 

TARAFLAR

İşbu sözleşme ,

Bir tarafta Cihangir Mah.E5 Londra Asfaltı Beyaz Center B Blok N.291/43 Avcılar/İSTANBUL adresinde müesses, İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü’ne 918198 sicil numarası ile kayıtlı PANORAMİK DÜNYA KÜLTÜR SAĞLIK EĞİTİMHİZMETLERİ YAPI İNŞAAT TAAHHÜT VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ   (Bundan sonra “Panoramik Dünya”  olarak anılacaktır)

Ve

Diğer tarafta ……………………………………………………………………………………

adresinde müesses, …………………………… TC Kimlik Numaralı …………………………………….. arasında aşağıdaki hüküm ve şartlar dahilinde imza altına alınmıştır..

Panoramik Dünya ve ……………………………………………’nin her biri ayrı ayrı “Taraf” ve birlikte “Taraflar” olarak anılacaktır.

 

          

  1.  HÜKÜM VE ŞARTLAR

Proje sınırları içerisinde enaz 2 yıldan fazla ikamet ettiğini ispatlamak koşulu ile ve aynı zamanda ikamet ettiği evin malik yada maliklerininin projeye katılımını sağlamış olması kaydı ile İstanbul ili Avrupa yakası sınırları içerisinde Panaromik Dünya’nın belirleyeceği yerde TOKİ ile konut sahibi edilmesi konusunda kiracının bedelini borçlanarak kendisinin karşılaması halinde yardımcı olunacaktır.Bunun sağlanamaması halindeş TOKİ şartlarında brüt 60 m2 olacak şekilde Panaromik Dünya tarafından inşa edilecek konutlar hak sahibi olacak kiracıya TOKİ’nin sosyal konut şartlarında satılacaktır.

 Taraflar işbu Sözleşmeden doğabilecek her türlü uyuşmazlık halinde İstanbul Çağlayan Mahkemeleri ve İcra Dairelerinin yetkili olacağı hususunda anlaşmaktadır.

İşbu Sözleşme Taraflar arasında __/__/____ tarihinde 2 nüsha olarak hazırlanmış ve taraflarca imza altına alınmıştır.

[Panoramik Dünya]                                                                       [Kiracı]

[Kaşe] [Şahıs İsimleri] [İmza] [Tarih]                                            [İmza] [Tarih]

 

Aidat Borcu Sorgulama
Son Ziyaretçi Yorumları
Akın Sezer
Saygı değer dernek yöneticileri ve hemşerilerim yaklaşan yeni yılınızı kutlar, yeni yıl Kırşehirin kaderini kırarak göç veren bir il değil kendi kendine yeten, eğitimde geleceğine güvenle bakan bir il statüsünde görmek dileğiyle tüm Kırşehirlilerin yeni yıllarını kutlar saygılar sunarım

Ersoy Gezer
Sayın başkanım ve değerli üyeler çalışmalarınızda başarılar dilerim bir kırşehirli sanatçınız olarak yanınızda oldugumu belirtir tüm kırşehirli hemşerilerime sevgi ve saygılar sunarım

Gürsel Tek
Siteniz çok güzel olmuş emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Sponsorlarımız

İç-Dış Kumsalı Koruma Derneği

© Copyright 2019  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. | Dernek Sitesi | Köy Sitesi


Top